Získajte odpovede na vaše otázky ihneď! Vyskúšajte online chat

Vyriešte svoje otázky okamžite prostredníctvom online textových správ s odborníčkou priamo na webe!

 

Ak potrebujete poradiť, stačí nám napísať a odpovieme okamžite.

So službou online chat máte k dispozícií odborníčku, s ktorou môžete rýchlo a jednoducho získať odpovede na vaše otázky.

Naša odborníčka Ing. Anežka Košťálová odpovedá na vaše otázky z oblasti daní a účtovníctva prostredníctvom online chatu priamo na portáli pravidelne:

Utorok:   9.00 – 12.00 hod.

Po prihlásení na portál sa vám chatovacie okno v uvedenom čase zobrazí automaticky vpravo dole. Veríme, že si novú službu obľúbite a bude užitočným pomocníkom pri vašej práci.

Referencie od našich zákazníkov:

"Dobrý deň, chcela by som veľmi pekne poďakovať Ing. Košťálovej za chat poradenstvo, už viackrát pomohla vysvetliť nejasnosti, ktoré som mala. Takéto chat poradenstvo by som prijala aj v oblasti miezd a personalistiky." S.G.

 

"Dobrý deň, dnes som chatovala s p. Košťálovou na portáli vssr.sk a bola som veľmi spokojná s jej fundovanou odpoveďou." M.S.

 

"Dobrý deň, rada by som vyjadrila spokojnosť s chatom na portáli VSSR, odpovede sú rýchle a pomáhajú nám pri nezrovnalostiach v našej práci. Sme radi, že je aj takáto možnosť komunikácie." P.K.

* služba je dostupná len pre predplatiteľov portálu vssr.sk.

 

VSSR-rozne-zobrazovadla-375x250

Ročný prístup si môžete objednať v našom e-shope:

Výhody predplateného prístupu nájdete TU

newsletter-icon

Chcete mať pravidelné informácie o novinkách a aktuálnej ponuke?

Prihláste sa na odber noviniek e-mailom!

Dátum publikácie

25.03.2020

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.