Zamestnanecký grantový program

Nadácia Orange vyhlasuje 18. ročník Zamestnaneckého grantového programu.

Žijeme v turbulentnom období, ktoré nepraje osobným stretnutiam, spoločným komunitným aktivitám, naďalej chránime svoje zdravie a zdravie svojich blízkych dodržiavaním opatrení. Napriek tomu však môžeme a vieme byť solidárni a pomáhať.

V Zamestnaneckom grantovom programe podporujeme nápady aktívnych zamestnancov Orangeu, CorpSec Orange a Orange Business Services, ktorí sa zaujímajú o svoje okolie.
 
V predchádzajúcich ročníkoch Zamestnaneckého grantového programu sa s našou podporou úspešne zrealizovalo viac ako 540 projektov, vďaka ktorým zamestnanci oživili verejný priestor a svojím aktívnym angažovaním sa prispeli k zlepšeniu kvality života členov komunity. V kontexte aktuálnej pandemickej situácie sme sa rozhodli rozšíriť tohtoročný program o ďalšie dve oblasti, ktoré si v súčasnosti vyžadujú omnoho výraznejšiu pozornosť.

Zamestnanci si môžu predložiť projekt v rámci jednej z týchto tém:
  • rozvoj digitálnych zručností detí a rodičov,
  • vzdelávanie v ekológií, ochrane a obnove životného prostredia,
  • duševné zdravie detí a mladých
Na 18. ročník Zamestnaneckého grantového programu sme vyčlenili celkovú sumu 20 000 EUR.
 
Zamestnanci môžu predložiť svoje projekty do 4. mája 2021 – každý zamestnanec môže predložiť len jeden projekt, a to v maximálnej výške 1 000 EUR.
 
Výsledky grantového programu vyhlásime 18. mája 2021.
 
Viac informácií nájdete tu.

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.