Dobrý starosta

Orgány obce, rokovanie obecného zastupiteľstva, všeobecne záväzné nariadenia obce (ONLINE ROZHOVOR)

16. 6. 2021  /  JUDr. Jakub Ulaher, PhD., LL.M.

Ak sa chcete dozvedieť viac na tému orgány obce, rokovanie obecného zastupiteľstva, všeobecne záväzné nariadenia obce, položte otázku nášmu odborníkovi z praxe JUDr. Jakubovi Ulaherovi v online rozhovore dňa 22. 6. 2021 v čase od 13,00 hod. do 14,00 hod.

Čítať celé

Videoškolenie: Povinnosti obcí v odpadovom hospodárstve – aktuálne v roku 2021

15. 6. 2021  /  Ing. Tomáš Schabjuk

Videoškolenie, kde získate prehľad o základných pravidlách, ktoré vyplývajú pre držiteľov odpadov. Rýchlo a jednoducho sa tu mestá a obce zorientujú v základných paragrafoch a zároveň si vypočujú, ako v praxi čo najefektívnejšie nakladať s komunálnym či kuchynským odpadom tak, aby na nič nezabudli.

Čítať celé

NOVÝ KOMENÁR k zákonu o niektorých opatreniach na úseku environmentálnej záťaže

15. 6. 2021  /  Mgr. Lucia Čerňanová PhD.

Na portáli vssr pribudol nový komentár k zákonu o niektorých opatreniach na úseku environmentálnej záťaže. Účelom zákona je stanoviť postup zisťovania osôb zodpovedných za vznik a následné odstránenie potvrdenej environmentálnej záťaže.

Čítať celé
/res/vssr-top-dot.png

Dobrý starosta

/res/vssr-top-dot.png

Cez okno

Literatúra

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.