VSSR TV >> Verejná správa SR - Ako správne zostaviť Obeh účtovných dokladov?

Verejná správa SR - Ako správne zostaviť Obeh účtovných dokladov?

Časti videa:

  •   Ako správne zostaviť Obeh účtovných dokladov? (ukážka) - VSSR [1 min.]  Zadarmo
  •   Zásady obehu účtovných dokladov [19 min.]  Platený prístup
      Spracovanie internej smernice – postrehy lektora [5 min.]  Platený prístup
      Interný obeh účtovných dokladov – k spracovaniu internej smernice [23 min.]  Platený prístup
Upozornenie: Prístup do uzamknutých častí videí majú len registrovaní užívatelia portálu s predplateným prístupom. Prihláste sa, prosím, kliknutím na nasledovný odkaz: PRIHLÁSENIE.

Na základe viac ako 10-ročnej kontrolnej činnosti PhDr. Jozefa Sýkoru, MBA vám prinášame praktický návod, ako správne zostaviť obeh účtovných dokladov. Vo videoškolení si vypočujete, aké doklady poznáme, čo všetko musia obsahovať, aký je postup pri ich spracovaní, na čo nezabudnúť pri zostavení obehu účtovných dokladov alebo aké najčastejšie pochybenia boli za uplynulé roky zistené pri kontrolách. Oblasť účtovných dokladov môže byť spracovaná aj ako oblasť internej smernice, teda z pohľadu riadiaceho vnútorného aktu, a preto je videoškolenie určené pre subjekty, ktoré sú v sektore verejnej správy, ale aj pre subjekty, ktoré nespadajú pod sektor verejnej správy.

Publikované: 20. 4. 2021
Autor: PhDr. Jozef Sýkora, MBA
Stav: Aktuálne
Právny stav od: 1. 1. 2021
Minutáž: 47

Prílohy

Prednáška: Ako správne zostaviť Obeh účtovných dokladov?

 / 306 kB

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.