VSSR TV >> Verejná správa SR - Domácka práca, telepráca a home office od 1. 3. 2021

Verejná správa SR - Domácka práca, telepráca a home office od 1. 3. 2021

Časti videa:

  •   Domácka práca, telepráca a home office od 1. 3. 2021 - ukážka [1 min.]  Zadarmo
  •   Práca z domu počas mimoriadnej situácie [20 min.]  Platený prístup
      Príležitostná práca doma (tzv. home-office) [6 min.]  Platený prístup
      Domácka práca [28 min.]  Platený prístup
Upozornenie: Prístup do uzamknutých častí videí majú len registrovaní užívatelia portálu s predplateným prístupom. Prihláste sa, prosím, kliknutím na nasledovný odkaz: PRIHLÁSENIE.

V súvislosti s novelou Zákonníka účinnou od 1. 3. 2021 vám prinášame to najdôležitejšie, čo potrebujete vedieť o home office, domáckej práci a telepráci. Vo videoškolení si povieme, v ktorom z týchto troch prípadov je zamestnávateľ povinný zostaviť dohodu so zamestnancom o výkone práce z domova a kedy naopak postačuje ústna dohoda. Videoškolenie je tiež výborným pomocníkom, ak si neviete rady napr. s nastavením a evidenciou pracovného času, nadčasmi, stravovaním, mzdovými nárokmi, príplatkami, náhradným voľnom, dovolenkou, prípadne s neprítomnosťou zamestnanca v práci z dôvodu PN, OČR, materskej či rodičovskej dovolenky.

Publikované: 5. 3. 2021
Autor: RNDr. Jana Motyčková
Stav: Aktuálne
Právny stav od: 1. 3. 2021
Minutáž: 54

Prílohy

Príloha: Domácka práca, telepráca a home office od 1. 3. 2021

 / 616 kB

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.