VSSR TV >> Verejná správa SR - Zmeny v mzdovej učtárni od 1. 1. 2021

Verejná správa SR - Zmeny v mzdovej učtárni od 1. 1. 2021

Časti videa:

  •   Zmeny v mzdovej učtárni od 1. 1. 2021 - ukážka [1 min.]  Zadarmo
  •   Zmeny v mzdovej učtárni od 1. 1. 2021 [84 min.]  Platený prístup
Upozornenie: Prístup do uzamknutých častí videí majú len registrovaní užívatelia portálu s predplateným prístupom. Prihláste sa, prosím, kliknutím na nasledovný odkaz: PRIHLÁSENIE.

Rok 2021 prináša do mzdovej oblasti hneď niekoľko noviniek. A nebude ich veru málo! Aj z toho dôvodu sme pre vás pripravili praktického sprievodcu, ktorý vás podrobne informuje o tom, čo nás čaká hneď na úvod roka,  naopak na čo sa musíme pripraviť až od marca, resp. v priebehu nasledujúcich mesiacov. Videoškolenie mapuje všetky novinky – či už v Zákonníku práce, v zákone o dani z príjmov alebo v sociálnom a zdravotnom poistení. Ozrejmiť si preto môžete, ako sa napr. mení slovenský dôchodkový systém, aké sú nové sadzby pre príplatky či daňové a iné parametre, ako je to s novým materským príspevkom, dovolenkou pre zamestnancov do 33 rokov, rekreačnými príspevkami aj príspevkami na športovú činnosť dieťaťa. Priblížiť si môžete navyše i to, ako je to po novom s domácou prácou a teleprácou, nahradením gastrolístkov finančným príspevkom či daňovými bonusmi

Publikované: 27. 12. 2020
Autor: RNDr. Jana Motyčková
Stav: Aktuálne
Právny stav od: 1. 1. 2021
Minutáž: 84

Prílohy

Príloha: Zmeny v mzdovej učtárni od 1. 1. 2021

 / 1421 kB

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.