Kolektívna zmluva vyššieho stupňa v štátnej službe na roky 2021

Kolektívna zmluva vyššieho stupňa v štátnej službe na rok 2021 je uzatvorená  podľa § 2 ods. 3 písm. c) zákona č. 2/1991 Zb. o kolektívnom vyjednávaní v znení neskorších predpisov.

Kolektívna zmluva je záväzná pre všetkých štátnych zamestnancov a pre všetky služobné úrady podľa zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Obsahom kolektívnej zmluvy je úprava priaznivejších podmienok vykonávania štátnej služby štátnymi zamestnancami v roku 2021.

 

Pozn. redakcie:
§ 2 ods. 3 písm. c) zákona č. 2/1991 Zb.

Autor: Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

AUTOR

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR zodpovedá za podporu zamestnanosti, sociálnu starostlivosť a fungovanie dôchodkového systému. Je orgánom štátnej správy v oblasti sociálno-právnej ochrany detí a koordinácie rodinnej politiky.

Dátum publikácie

06.01.2021

Právne oblasti

Kolektívne vyjednávanie
Zamestnanosť

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.