Zmluva o zabezpečení testovania na COVID-19

Zmluva o zabezpečení testovania na COVID-19 používaná organizáciami v praxi. Tento vzor je pre zamestnávateľov, ktorí chcú zabezpečovať vykonávanie testovania svojich zamestnancov a nespĺňajú podmienku, že súčet ich zamestnancov alebo zamestnancov pre tento účel vytvorenej skupiny bude predstavovať 250 a viac zamestnancov. Vzor je používaný subjektmi, ktoré už testovanie vykonávajú na dobrovoľnej báze dlhšie.

 

 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

 VSSR-rozne-zobrazovadla-375x250

Nemáte prihlasovacie údaje?
Ročný prístup si môžete objednať v našom e-shope:

Cena: 165,00 € s DPH

Výhody predplateného prístupu nájdete TU

 newsletter-icon

Chcete mať pravidelné informácie o novinkách a aktuálnej ponuke?

Prihláste sa na odber noviniek e-mailom!

Prílohy

Zmluva o zabezpečení testovania na COVID-19

 / 43 kB

AUTOR

Inštitút bezpečnosti práce, s.r.o.

logo_ibp.jpg

INŠTITÚT BEZPEČNOSTI PRÁCE

- jednotka v oblasti BOZP, OPP a PZS

- odbornosť a kvalita je naša priorita

Inštitút bezpečnosti práce, s.r.o., ako jedna z prvých akreditovaných spoločností na Slovensku vykonáva vzdelávanie a poskytuje profesionálne a komplexné služby v oblasti bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a pracovnej zdravotnej služby pre malé, stredné ako je veľké podniky. Vysoký dôraz kladieme na neustále zdokonaľovanie vlastných zamestnancov a tým premietam kvalitu do poskytovaných služieb. Medzi hlavné činnosti patria školenia zamestnancov vo všetkých oblastiach formou prezenčnou, e-learningom, distančne alebo videohovorom. Vypracujeme pre Vás potrebnú dokumentáciu, vykonáme povinné obhliadky a vyriešime každý úraz, či inú nepríjemnosť v oblasti BOZP, PO či PZS. Sme zakladatelia Slovenskej komory BOZP a OPP, dohliadame preto neustále na vývoj legislatívy, záujmy zamestnávateľov a bezpečnosť zamestnancov.

Dátum publikácie

27.01.2021

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.