EIT Raw Materials Accelerator

EIT RawMaterials start-up Accelerator nová výzva. 

Ste ďalší špičkový inovačný tím ponúkajúci radikálne udržateľné produkty alebo služby v sektore surovín?

Podajte žiadosť o urýchľovač EIT RawMaterials

EIT RawMaterials Accelerator má tri fázy (skúmanie, budovanie, rast). Medzi každou z fáz sú brány brány, kde je potrebné schváliť začínajúce podniky pre vstup do ďalšej fázy. Každá fáza má konkrétne ciele, postup, financovanie a časový harmonogram. Podpora poskytovaná v každej fáze pozostáva zo skupinovej práce, individuálneho koučingu, ako aj zo zakotvenia start-upov v ich miestnych a národných ekosystémoch, pričom sa súčasne otvárajú úvodné informácie na celoeurópskej úrovni pre partnerov EIT RawMaterials Innovation Community .

EIT RawMaterials Accelerator predstavuje začínajúce tímy potenciálnym zákazníkom z partnerskej siete EIT RawMaterials, ktorí sú ochotní prijať inovácie. Program spája miestne a národné ekosystémy s celoeurópskou sieťou zariadení pilotnej a testovacej infraštruktúry, ako aj potenciálnych zákazníkov. Cieľom EIT RawMaterials Accelerator je rozvíjať start-upy, aby sa mohli rýchlo stať dodávateľmi pre sieť EIT RawMaterials .

  • Fáza 1 - Preskúmajte: 3 mesiace odborného obchodného koučovania so zameraním na získanie dôkazu koncepcie vášho obchodného modelu a objavenie vášho trhového priestoru
  • Fáza 2 - Budovanie: 6 mesiacov, podporuje vaše overovanie potrieb zákazníkov a overovanie obchodných predpokladov pri identifikácii kritérií pre vstup na trh
  • Fáza 3 - Rast: 6 - 9 mesiacov, prispôsobí vaše podnikanie tak, aby bolo možné ho zahájiť vstupom na trh, zvýšením financovania a rozšírením vášho tímu

Fáza 1 - Preskúmať: Aplikácia je otvorená!

Táto výzva je určená pre začínajúce podniky, ktoré sa domnievajú, že už majú inovatívnu ponuku (na TRL 4-6) - a ktoré vidia príležitosť v rýchlom rozvoji tejto ponuky pre prieskum, ťažbu, spracovanie nerastov, výrobu kovov a nerastov, ocele. a recyklačný priemysel, ako aj dodávateľov zariadení a nástrojov pre tieto odvetvia.

Fáza 1 je o vybudovaní dôkazu koncepcie obchodného modelu v cieľových segmentoch trhu so surovinami. Začína sa to nápadmi na TRL 4-6 a zameriava sa na nájdenie trhového výklenku, vývoj finančného modelu a budovanie obchodného modelu. Vybrané začínajúce podniky dostanú 15 000 EUR ako financovanie na pokrytie svojich nákladov za účasť vo fáze 1 EIT RawMaterials Accelerator.

Ciele pre fázu 1:

  • Identifikujte trh predmostia, veľkosť trhu, bolesť zákazníka
  • Identifikujte kľúčové hnacie sily, dobrú maržu / produkt a maržu / rok, odhad finančných potrieb
  • Vytvorte zakladajúci tím, identifikujte úlohy a prichádzajúce potreby tímu

Fáza 1 - Preskúmanie trvá 3 mesiace. Začína sa seminárom, po ktorom nasledujú dvojtýždenné hovory s odborníkmi. Končí sa to Dňom maturít, kde startupy prezentujú svoj nápad. Graduation Day je tiež vstupnou bránou do 2. fázy EIT RawMaterials Accelerator.

Ste pripravení urýchliť svoje riešenie na trhu? Prihláste sa ešte dnes do programu EIT RawMaterials Accelerator!

 

Viac informácií nájdete tu.

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.