Pohotovosť

Daňová

pohotovosť

Katarína Jašurková


+421 41 7053 484

Nadežda Cígerová


+421 41 7053 535

Simona Jurišová


+421 41 7053 331

Vladimír Ozimý


+421 41 7053 434

Zuzana Uríková


+421 41 7053 737

Mzdová

pohotovosť

Jana Repáčová


+421 41 7053 636

Viera Kubanková


+421 41 7053 939

Táto služba je k dispozícií pre zákazníkov vydavateľstiev PP a S-EPI. Pripravte si prosím vopred kód zákazníka, skrátite tak čas potrebný na vašu identifikáciu.


 

Odporúčame vám pozrieť si:  >>NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY<<

 


Telefón

Každý pracovný deň od 9.00 – 12.00 hod. a od 13.00 – 15.00 hod. na telefonických linkách odpovedajú na vaše otázky odborníci:

Katarína Jašurková   Nadežda Cígerová   Vladimír Ozimý   Zuzana Uríková   Jana Repáčová   Viera Kubanková
      DSC_3181___120x180       DSC_3956___120x180       DSC_3020___120x180       DSC_3130___120x180       DSC_3005___120x180
                         


Prítomnosť odborníka na telefónnej linke zistíte prostredníctvom farebného zobrazenia telefónneho slúchadla nasledovne:
zelene-sluchadlo.pngodborník je dostupný, môžete mu zatelefonovať. Ak počujete v slúchadle obsadzovací tón, linku využíva iný klient;
cervene-sluchadlo.pngodborník je momentálne nedostupný, pretože:

  1. odborník je v tom čase dostupný inou formou – online chat, e-mail, online rozhovor, 
  2. odborník osobne školí zákazníkov na niektorom zo školení Poradcu podnikateľa, 
  3. voláte mimo pracovných hodín Pohotovosti.

V prípade, že odborník nie je dostupný, ústredňa nevykoná spojenie hovoru.

Pohotovosť z oblasti účtovníctva pre verejnú správu poskytujeme len písomnou formou.


Online rozhovor

Online rozhovory prebiehajú priamo na portáli na aktuálne vopred ohlásené témy. Vyhlásené témy online rozhovorov nájdete vždy v Pohotovosti a zároveň vás informujeme vopred aj emailom.

Otázky zadávate prostredníctvom formulára, ktorý je v danom termíne prístupný priamo v článku, v ktorom rozhovor prebieha. Odborník odpovedá na vaše otázky priamo počas online rozhovoru a následne odpovie aj dodatočne na všetky otázky, ktoré boli v tomto čase prijaté prostredníctvom formulára.

*do online rozhovoru sa môžu zapojiť iba predplatitelia portálu vssr.sk

 

Archív online rozhovorov

 


Online chat

Ak potrebujete poradiť, stačí nám napísať a odpovieme okamžite. So službou online chat máte k dispozícií odborníčku, s ktorou môžete rýchlo a jednoducho získať odpovede na vaše otázky.

Image45101  

Na vaše otázky z oblasti daní a účtovníctva prostredníctvom online chatu priamo na portáli odpovedá:

Ing. Anežka Košťálová

Poradkyňa v oblasti daní a účtovníctva. Má dvadsaťsedemročnú prax v oblasti účtovníctva v podnikateľskej sfére. Vyštudovala Fakultu sociálno-ekonomických vzťahov na Trenčianskej univerzite A. Dubčeka v Trenčíne, odbor Verejná správa. Od roku 2011 pracuje vo verejnej správe ako hlavný kontrolór. Má tiež trojročnú lektorskú prax v podvojnom účtovníctve.

Každý utorok: 9.00 – 12.00 hod.

Po prihlásení na portál sa vám chatovacie okno v uvedenom čase zobrazí automaticky vpravo dole.

 

Referencie od našich zákazníkov:

"Dobrý deň, chcela by som veľmi pekne poďakovať Ing. Košťálovej za chat poradenstvo, už viackrát pomohla vysvetliť nejasnosti, ktoré som mala. Takéto chat poradenstvo by som prijala aj v oblasti miezd a personalistiky." S.G.

 

"Dobrý deň, dnes som chatovala s p. Košťálovou na portáli vssr.sk a bola som veľmi spokojná s jej fundovanou odpoveďou." M.S.

 

"Dobrý deň, rada by som vyjadrila spokojnosť s chatom na portáli VSSR, odpovede sú rýchle a pomáhajú nám pri nezrovnalostiach v našej práci. Sme radi, že je aj takáto možnosť komunikácie." P.K.

 

Upozornenie: Pre správne fungovanie online chatu je potrebné, aby bol váš prehliadač pravidelne aktualizovaný na najnovšiu verziu.

*do online chatu sa môžu zapojiť iba predplatitelia portálu vssr.sk


E-mail

Ak ste predplatiteľom ľubovoľného produktu (tlačené periodiká, on-line produkty), resp. služieb vydavateľstiev PP a S-EPI je vám k dispozícii e-mail listaren@pp.sk, kde môžete smerovať vaše otázky. Zabezpečíme pre vás odbornú odpoveď od nášho odborníka, prípadne externého odborníka z danej oblasti.

Odpoveď vám zašleme do 21 dní na vašu e-mailovú adresu, pričom počet otázok je obmedzený na 12 otázok ročne (max. 2 otázky mesačne) na jedného zákazníka. Je potrebné formulovať otázky jednoznačne, presne a zrozumiteľne a len z oblasti daní, účtovníctva a miezd. Poskytovateľ si vyhradzuje právo neodpovedať na tie otázky, ktoré sú svojou náročnosťou a rozsahom neprimerané (obsahujú rozsiahle prílohy, zmluvy a podobne). Našou snahou je zabezpečiť rovnaké podmienky využívania služieb pre všetkých zákazníkov a poradiť tak v stanovenom termíne každému, kto o radu požiada.

 

Poznámka: Informácie v rámci Pohotovosti sú poskytované odborníkmi z ekonomickej oblasti na základe informácií od užívateľa, pričom majú len poradný charakter. Úplné znenie podmienok týkajúcich sa Pohotovosti nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

 

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.