Portál Verejná správa SR

Špecializovaný portál pre verejnú správu SR.

Portál vssr.sk je komplexný informačný sprievodca legislatívou, účtovníctvom, výkazníctvom a doplnkovými informáciami triedenými podľa subjektov verejnej správy SR.

Informácie môžete vyhľadávať z celkového ponúkaného obsahu, prípadne z niektorých nastavených filtrov.

Ak vás zaujímajú informácie:

Na portáli vssr.sk máte možnosť zapojiť sa do diskusie, ktorá sa odohráva pod vybranými odbornými článkami, ktorá prináša možnosť vyjadrenia vášho názoru, postrehu, prípadne aj otázky k publikovanej téme.


A to stále nie je všetko!

 

Vzdelávanie

Súčasťou portálu sú videoškolenia zamerané na verejnú správu. Ide o modernú formu formu vzdelávania dostupnú pre vás 24 hodín denne. S videoškoleniami sa vzdelávate vtedy, keď vám to vyhovuje.


Daňová a mzdová pohotovosť

Náš tím profesionálnych odborníkov vám odpovie na všetky vaše otázky, a to formou, ktorú si sami zvolíte buď telefonicky, alebo písomne zaslaním otázky na emailovú adresu listaren@vssr.sk.

Podrobnejšie informácie o daňovej a mzdovej pohotovosti nájdete tu.


Eurofondy, granty, dotácie

Sledujeme za vás aktuálne výzvy. Nájdete tu príspevky k eurofondom a dotáciám.


O portáli vssr.sk sa viac dozviete v spracovanom videu videosprievodca portálom vssr.sk

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.