Memorandum o úprave platových pomerov zamestnancov v štátnej službe a niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v roku 2018

Neoddeliteľnú súčasť kolektívnych zmlúv vyššieho stupňa pre štátnych zamestnancov a niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme na roky 2017 a 2018 tvorilo Memorandum o úprave platových pomerov zamestnancov v štátnej službe a niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (ďalej len „Memorandum“).

 

 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

 VSSR-rozne-zobrazovadla-375x250

Nemáte prihlasovacie údaje?
Ročný prístup si môžete objednať v našom e-shope:

Cena: 117,00 € s DPH

Výhody predplateného prístupu nájdete TU

 newsletter-icon

Chcete mať pravidelné informácie o novinkách a aktuálnej ponuke?

Prihláste sa na odber noviniek e-mailom!

Súvisiace príklady z praxe

AUTOR

Ing. Jarmila Belešová

Celú svoju profesijnú kariéru pracuje v rezorte školstva; 21 rokov pôsobí na Ministerstve školstva SR, z toho cca 17 rokov ako riaditeľka personálneho odboru. Celý čas  sa venuje odmeňovaniu a pracovnoprávnym vzťahom zamestnancov rezortu školstva vrátane štátnych zamestnancov. Je spoluautorkou právnych predpisov z oblasti odmeňovania a iných pracovnoprávnych predpisov a je členkou pracovných skupín na prípravu zákonov platných pre oblasť verejnej a štátnej správy a rezort školstva. Dlhoročne pôsobí ako lektorka v uvedenej oblasti aj ako autorka odborných článkov.  

Dátum publikácie

08.10.2018

Právne oblasti

Kolektívne vyjednávanie
Odmena za prácu, mzda, plat
Zamestnanosť